prezenty kartonowe

Coraz częściej oficjalnym spotkaniom biznesowym tudzież branżowym towarzyszom drobne prezenty dla ich uczestników służące upamiętnieniu partycypowania we wspólnym wydarzeniu. Coraz częściej także owe upominki są opakowane w pudła kartonowe.

Karton dobry na wszystko

Stołeczne firmy, które zajmują się organizacją wszelkiego rodzaju spotkań i eventów już od dłuższego czasu pakują podarunki w opakowania ekologiczne, najczęściej wykonane z tektury falistej. Pudełka takie najczęściej służą za opakowanie produktów wykonanych ze szkła, win lub innych alkoholi. Gładkie opakowania kartonowe opatrzone często wyłącznie logotypem firmy organizującej wydarzenie wykorzystywane są do przekazania gadżetów reklamowych, materiałów prasowych i folderów informacyjnych. Coraz większy odsetek ludzi uważa bowiem, że musimy położyć większy nacisk na ekologię, dbałość o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój.

Świadome społeczeństwo

Wytwarzanie opakowań z surowców odnawialnych, które można poddać powtórnemu użyciu, czyli recyklingowi, lub wykorzystanie opakowań już z recyklingu pochodzących jest też coraz częściej uznawane za zdecydowany plus dla producenta. Tektura jest w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem zarówno dla firm, jak i ich klientów, którzy są ekologicznie świadomi i społecznie odpowiedzialni. Opakowania kartonowe, zyskują popularność również ze względu na swoją wytrzymałość i niski koszt produkcji, jest to kolejny czynnik przemawiający do organizatorów imprez. Najważniejsze jest, by społeczeństwo było świadome potencjału, jakie niosą za sobą pudełka tekturowe.

Moda na tekturę

Tak jak beton wszedł szturmem na salony, tak tektura w ostatnich latach  stała się tworzywem niezwykle modnym i chętnie wykorzystywanym w codziennym życiu. Przedmioty z niej wykonane są ekologiczne, a co więcej doskonale spełniają funkcje dekoracyjne oraz funkcjonalne. Biodegradowalne i poddające się recyklingowi tworzywo przemawia do wszystkich entuzjastów ekologicznych wartości.
Jeśli szukasz ozdobnych kartonów skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz .
Grafiki: pixabay.com

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.