Od roku 1986 (dawniej jako ZPUH Antoni Mataśka) zajmujemy się produkcją opakowań z tektury. Do produkcji wykorzystujemy tekturę falistą 2, 3, 5-warstwową, tekturę litą oraz mikrofalę. Oferujemy opakowania szare oraz jedno i dwustronnie bielone, w pełnej gamie gramatur. Produkujemy pudła klapowe klejone i zszywane, opakowania fasonowe, pudła wieczkowe, kartony kaszerowane oraz wyposażenie opakowań (przekładki, kratownice, obwoluty, narożniki, itp.).

Jako producent opakowań kartonowych zapewniamy dowolność doboru techniki druku na tekturze. Każdy produkt może być zadrukowany w dowolnej technice tzn. fleksograficznej, sitodrukowej czy offsetowej, wg wymagań klienta. Do druku wykorzystujemy wyraźne i trwałe farby na bazie wody, które nie powodują degradacji środowiska naturalnego.

Opakowania wykonywane są przy wykorzystaniu zautomatyzowanych procesów i nowoczesnych linii produkcyjnych, co pozwala na osiągnięcie wysokiej wydajności. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym umożliwiającym produkcję wielkoseryjną, jak i realizację zamówień jednostkowych. Posiadamy maszyny i narzędzia (klisze, wykrojniki) najlepszych producentów, co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą umożliwia wykonanie każdego typu opakowania czy wyposażenia do kartonu.

Cały czas podnosimy jakość naszych usług, dzięki czemu możliwe było wdrożenie m.in międzynarodowych certyfikatów ISO 14001 oraz ISO 9001. Certyfikaty te są potwierdzeniem, iż aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów ustawicznie uczymy się i rozwijamy.

ISO 9001
ISO 14001

Dysponujemy powierzchniami magazynowymi, które zapewniają właściwe warunki przechowywania surowców jak i wyrobów gotowych. Wykorzystywany system zarządzania powierzchnią pozwala na szybką identyfikacje stanów magazynowych, co w znaczący sposób wpływa na skrócenie długości procesu produkcji i dostawy.

Zaopatrujemy w opakowania firmy m.in. z branży spożywczej, cukierniczej, farmaceutycznej, odzieżowej, obuwniczej, chemicznej, AGD, motoryzacyjnej, meblowej. Ponadto nasze opakowania trafiają do firm transportowych i logistycznych.

Specjalną ofertę kierujemy do łódzkich firm. Nasz zakład produkcyjny jest w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usług, terminowość oraz dostawę w cenie lepszej niż ceny rynkowe obowiązujące w Łodzi.

Standardowo termin realizacji wynosi 5 dni roboczych przy pierwszym zamówieniu, kolejne zamówienia są realizowane w terminie 3 dni roboczych. Oferujemy także pomoc w przygotowywaniu projektów opakowań oraz nadruków. Uwzględniamy wszelkie życzenia zamawiającego dotyczące sposobu pakowania, paletowania, oznakowania, foliowania palet, itp.

Wyroby dostarczamy własnym transportem, dzięki posiadanej flocie samochodowej.

Aktualności

Bądź na bieżąco z informacjami o naszej firmie. Sprawdź najnowsze aktualności.

Zobacz wszystkie
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.