Producent opakowań kartonowych – AM2 Agnieszka Mataśka

Od roku 1986 (dawniej jako ZPUH Antoni Mataśka) zajmujemy się produkcją opakowań i pudełek kartonowych. Do produkcji wykorzystujemy tekturę falistą dwu-, trzy- i pięciowarstwową, tekturę litą oraz mikrofalę. Oferujemy opakowania szare oraz jedno- i dwustronnie bielone, w pełnej gamie gramatur tektury. Produkujemy pudełka klapowe klejone i zszywane, opakowania fasonowe, pudła wieczkowe, kartony kaszerowane oraz wyposażenie (akcesoria) do opakowań kartonowych (przekładki, kratownice, obwoluty, narożniki, itp.).

Jako producent opakowań i pudełek kartonowych zapewniamy dowolność doboru techniki druku na tekturze. Każdy produkt może być zadrukowany w dowolnej technice tzn. fleksograficznej, sitodrukowej czy offsetowej, wg wymagań klienta. Do druku wykorzystujemy wyraźne i trwałe farby na bazie wody, które nie powodują degradacji środowiska naturalnego.

Opakowania wykonywane są przy wykorzystaniu zautomatyzowanych procesów i nowoczesnych linii produkcyjnych, co pozwala na osiągnięcie wysokiej wydajności i jakości. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym umożliwiającym produkcję wielkoseryjną, jak i realizację zamówień jednostkowych. Posiadamy maszyny i narzędzia (klisze, wykrojniki) najlepszych producentów, co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą umożliwia wykonanie każdego typu opakowania, pudełka czy wyposażenia do kartonu.

Cały czas podnosimy jakość naszych usług, dzięki czemu możliwe było wdrożenie m.in międzynarodowych certyfikatów ISO 14001 oraz ISO 9001. Certyfikaty te są potwierdzeniem, iż aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów ustawicznie uczymy się i rozwijamy.

ISO 9001 - Producent opakowań kartonowych
ISO 14001 - Producent pudełek tekturowych

Dysponujemy powierzchniami magazynowymi, które zapewniają właściwe warunki przechowywania surowców (m.in tektury) jak i wyrobów gotowych. Wykorzystywany system zarządzania powierzchnią pozwala na szybką identyfikacje stanów magazynowych, co w znaczący sposób wpływa na skrócenie długości procesu produkcji i dostawy.

Zaopatrujemy w opakowania tekturowe firmy m.in. z branży spożywczej, cukierniczej, farmaceutycznej, odzieżowej, obuwniczej, chemicznej, AGD, motoryzacyjnej, meblowej. Ponadto nasze pudełka kartonowe trafiają do firm transportowych i logistycznych.

Produkcja opakowań tekturowych – Łódź i woj. łódzkie

Specjalną ofertę kierujemy do łódzkich firm oraz przedsiębiorstw z województwa łódzkiego. Nasz zakład produkcyjny jest w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usług, terminowość oraz dostawę w cenie lepszej niż ceny rynkowe obowiązujące w Łodzi.

Standardowo termin realizacji wynosi 5 dni roboczych przy pierwszym zamówieniu, kolejne zamówienia są realizowane w terminie 3 dni roboczych. Oferujemy także pomoc w przygotowywaniu projektów opakowań oraz nadruków. Uwzględniamy wszelkie życzenia zamawiającego dotyczące sposobu pakowania, paletowania, oznakowania, foliowania palet, itp.

Wytworzone pudełka, opakowania i kartony tekturowe dostarczamy własnym transportem. Dzięki posiadanej flocie samochodowej produkty błyskawicznie trafiają m.in do Klientów posiadających siedziby w mieście Łódź, ale także do pozostałych Klientów z województwa łódzkiego i całej Polski.

Aktualności

Bądź na bieżąco z informacjami o naszej firmie AM2 Agnieszka Mataśka. Sprawdź najnowsze aktualności.

Zobacz wszystkie
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.