Rolki kartonowe oraz arkusze tekturowe

Rolki i arkusze tekturowe to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Wszechstronne przeznaczenie oraz wysoka odporność na czynniki zewnętrzne sprawia, że materiał odnajduje zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale także w warunkach domowych.
W AM2 Agnieszka Mataśka – Producent opakowań kartonowych dostępne są dla Państwa rolki oraz arkusze z tektury w różnych rozmiarach i gramaturze dobranej w zależności od indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów z tektury i składnia zamówień osobiście, w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Zastosowanie rolek oraz arkuszy z tektury

Do Państwa wyboru jest przygotowana tektura o różnych szerokościach oraz nawojach. Dzięki możliwości doboru parametrów, rolki oraz arkusze wykonane z tego materiału sprawdzą się w wielu przypadkach.
Tego rodzaju tektura w rolce jest niezwykle wytrzymała oraz odporna na działanie czynników zewnętrznych. Jej specjalna struktura sprawia, że tektura nie ulega przedarciom, a jednocześnie pozostaje lekka oraz elastyczna. Dzięki swoim właściwościom sprawdzi się przy pakowaniu oraz zabezpieczaniu przedmiotów, wymagających dodatkowej ochrony. Jest oa także niezastąpiona jako podkład pod panele. Tekturę w rolce lub w arkuszu można wykorzystać również w domowej przestrzeni. Wyśmienicie zda egzamin w trakcie zabezpieczenia podłogi w czasie remontu. Dzięki niej żadne tynkowanie, czy malowanie ścian nie będzie wiązało się z ryzykiem uszkodzenia płytek bądź paneli.

Wykorzystane surowce

Oferowane przez nas arkusze oraz rolki są wykonane z tej samej tektury, która służy nam do produkcji dobrze Państwu znanych kartonów. Oba produkty cechuje bardzo duża wytrzymałość.
Do przygotowania arkuszy oraz rolek wykorzystujemy tekturę litą oraz falistą. Dostępne w różnych rozmiarach, pozwalają na dowolną personalizację produktu względem konkretnego zamówienia. Dzięki temu można je wykorzystać na wiele sposobów.
Tektura, którą wybieramy, jest produktem w pełni biodegradowalnym oraz prostym do uzyskania. Kartony oraz arkusze z niej wykonane są więc ekologicznym i tanim opakowaniem, który może być wielokrotnie wykorzystany. Oddany zaś do recyklingu jest w stanie powrócić do produkcji nawet do siedmiu razy.
Dlatego arkusze oraz rolki wykonane z tektury są nie tylko najprostszym, ale także najbardziej ekologicznym produktem do zabezpieczenia asortymentu. Ich duża wytrzymałość oraz elastyczność sprawia, że są one jednym z najbardziej wybieranym produktem w tej kategorii.

Zachęcamy do składania indywidualnych zapytań ofertowych, w celu uzyskania tektury o potrzebnych rozmiarach oraz gramaturze.

FEFCO Rolki 0100

FEFCO arkusze 0110

Zapytanie ofertowe

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij zapytanie ofertowe aby uzyskać informacje.

Nie wiesz jak dobrać opakowanie?

Nie martw się! My wiemy! Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy wybrać odpowiednie do Twoich potrzeb opakowanie.

+48 43 825 30 15

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.