Tekturowe pudła wsuwane

Pudła i opakowania tekturowe wsuwane pozwalają zabezpieczyć towar o różnym kształcie oraz gabarycie. Ich cechą charakterystyczną jest konstrukcja oparta na większej ilości elementów, aniżeli klasyczne modele kartonów, które nasuwają się na siebie. Dzięki wzmocnionemu wnętrzu wytrzymałość pojedynczego pudełka jest znacznie silniejsza.

W zależności od zamówienia do pudła wsuwanego można przygotować dodatkowe obwoluty z tektury. Ta forma zabezpieczenia pozwoli na zwiększenie wytrzymałości pudełka na jego przebicie, czy też nacisk pionowy.

Na tego rodzaju pudła tekturowe wsuwane decydują się przedstawiciele różnych branż, którym zależy na zachowaniu estetycznych funkcji opakowania, przy jednoczesnym zabezpieczeniu towaru w trakcie transportu. Wykorzystana do produkcji tektura falista potrafi stawić czoła wszelkim wyzwaniom, a dodatkowo zachowa estetyczny wygląd.

Personalizacja oraz dodatki

Każde pudło tekturowe wsuwane zamawiane u nas może zostać dowolnie spersonalizowane, aby odzwierciedlać daną markę. Dodatkowe uchwyty, jak i nadruki pozwolą uczynić z kartonu swoistą wizytówkę firmy.

Opakowanie przekazywane z rąk na rąk pełnią nie tylko funkcję transportową, ale też marketingową. Dlatego warto wykorzystać możliwości personalizacji kartonu, aby wzmocnić wizerunek marki i jej rozpoznawalnością.

Dzięki firmie AM2 Agnieszka Mataśka jest to możliwe. Oferujemy umieszczenie dowolnego nadruku na tekturze. W tym celu wykorzystujemy metodę offsetową, fleksograficzną oraz sitodruku. Dzięki temu każdy nas produkt ma indywidualne cechy i niepowtarzalny charakter, identyfikujące daną markę.

Produkcja kartonów

Do stworzenia kartonów takich jak pudła wsuwane wykorzystywana jest tektura falista, jak i lita. Wybór danego rodzaju uzależniony jest od docelowego zamówienia. Tak samo dzieje się w przypadku doboru gramatury oraz dodatkowych elementów.

Kartony dopasowane parametrami technicznymi do warunków późniejszego składowania oraz transportu, odznaczają się znaczną trwałością i wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu mogą one służyć wielokrotnie.

Wybór opakowań z tektury zamiast z tworzyw sztucznych to wybór ekonomiczny. Koszty produkcji są znacznie mniejsze. Karton jest ponadto produktem ekologicznym. Oddany do recyklingu może zostać przerobiony do nawet siedmiu razy.

Po pudła wsuwane warto sięgnąć, kiedy zależy nam na skutecznych rozwiązaniach, które można dostosowywać do indywidualnych potrzeb oraz warunków. Lekkie oraz ekologiczne są coraz częściej wybieraną opcją. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu złożenia zamówienia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań i pudełek kartonowych, a także do złożenia zapytania ofertowego. Jesteśmy doświadczonym producentem kartonów tekturowych działającym od 1986 roku.

FEFCO 0501

FEFCO 0504

FEFCO 0510

Zapytanie ofertowe

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij zapytanie ofertowe aby uzyskać informacje.

Nie wiesz jak dobrać opakowanie?

Nie martw się! My wiemy! Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy wybrać odpowiednie do Twoich potrzeb opakowanie.

+48 43 825 30 15

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.