Kartonowe pudełka jednoczęściowe

Kiedy zależy nam na skróceniu do minimum czasu na zapakowanie artykułów do kartonu, warto sięgnąć po pudełka jednoczęściowe z tektury. Ich złożenie zajmuje o wiele mniej czasu, aniżeli standardowych kartonów tekturowych, które składają się z więcej niż jednej części.

Dodatkowo wykorzystanie kleju wzmacnia całą konstrukcję oraz przechowywane artykuły od uszkodzenia. Ma to niebagatelne znaczenie w trakcie transportu, jak też w czasie składowania towaru w trudnych warunkach.

Pudła jednoczęściowe z tektury – wykorzystanie

Po pudła i opakowania jednoczęściowe z tektury sięgają przedstawiciele wielu branż. Największym zainteresowaniem cieszą się one jednak wśród firm, które kładą największy nacisk na skrócenie czasu pakowania towaru. Pudełka tekturowe tego rodzaju mogą być gotowe już po kilku sekundach. Nie ma również potrzeby, aby zszywać oraz sklejać dna kartonu.

Z takich rozwiązań warto skorzystać, jeżeli potrzebujemy konstrukcji, która będzie stabilizować towar taki jak butelki. Pudełka klejone w postaci tacek oraz transporterów kartonowych posiadają równe, stabilne dno, które zabezpieczy składowane towary.

Ponadto kartony jednoczęściowe z tektury mogą także pełnić rolę opakowania ekspozycyjnego. W tym celu wystarczy oderwać przygotowaną perforację, aby pudło do transportu mogło stać się kartonem atrakcyjnym wizualnie na sklepowych półkach.

Wykonanie kartonów jednoczęściowych

Do przygotowania każdego kartonowego pudełka jednoczęściowego wykorzystywana jest biodegradowalna tektura, której parametry dobrane są do danej zamówienia. Surowiec tego rodzaju jest w pełni ekologicznym produktem, nadającym się do wielokrotnego użytku oraz recyklingu.

Wysoka jakość naszych kartonów tekturowych jest uzyskiwana dzięki odpowiednim szablonom i wykorzystaniu wykrojnika. Przed wykonaniem każdego zamówienia, rodzaj tektury jest zaś dobierany względem przeznaczenia, docelowej wagi składowanych przedmiotów oraz rodzaju transportu.

Dzięki wcześniejszym indywidualnym konsultacjom jesteśmy w stanie zaoferować Państwu jak najlepiej dopasowane rozwiązanie. Spełnimy nie tylko normy jakościowe, ale także estetyczne.

W tym celu oferujemy możliwość wykonania nadruku na opakowaniu kartonowym wybraną metodą:

  • offsetową – wysoka jakość oraz dowolna personalizacja
  • fleksograficzna – dla uzyskania jednokolorowego nadruku
  • sitodruku – w celu zadrukowania dużej powierzchni

Otrzymany tym sposobem klejony karton jednoczęściowy będzie spełniał zadanie nie tylko transportowe, ale także ekspozycyjne. Jesteśmy doświadczonym producentem opakowań z tektury, którzy od wielu lat zajmują się produkcją pudełek kartonowych. Dzięki współpracy z nami uzyskają Państwo pudełko / opakowanie, które będzie najlepszą wizytówką Państwa firmy. W tym celu zachęcamy do składania u nas bezpośrednich zamówień.

 

FEFCO 0700 - pudełka jednoczęściowe

FEFCO 0711 - pudełka jednoczęściowe

FEFCO 0715 - pudełka jednoczęściowe

FEFCO 0747 - pudełka jednoczęściowe

FEFCO 0759 - pudełka jednoczęściowe

FEFCO 0772 - pudełka jednoczęściowe

Zapytanie ofertowe

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij zapytanie ofertowe aby uzyskać informacje.

Nie wiesz jak dobrać opakowanie?

Nie martw się! My wiemy! Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy wybrać odpowiednie do Twoich potrzeb opakowanie.

+48 43 825 30 15

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.