Kartonowe pudła trwale łączone

Pakowanie i transport dużych ładunków nie jest łatwy. Solidne i wytrzymałe opakowanie to podstawa, o jaką musimy zawczasu zadbać. Jeśli składujemy produkty o ciężkich gabarytach, warto sięgnąć po specjalne kartony takie jak pudełka trwale łączone.

Ten rodzaj opakowania składa się z dwóch osobnych części, które nakładają się na siebie. Żeby całość szczelnie zamknąć, potrzebne jest użycie zszywacza lub też taśmy. W ten sposób otrzymujemy trwały produkt, który zda swój egzamin w trakcie przewożenia dużych gabarytów.

Solidność i zabezpieczenie

Zanim pudło trwale łączone trafi do klienta, najpierw jest przygotowywany jego indywidualny projekt, pozwalający na dobranie odpowiednich cech produktu. Dzięki temu przygotowane pudło spełni oczekiwania i będzie odpowiednio wytrzymałe oraz odporne na czynniki zewnętrzne.

W trakcie produkcji tego rodzaju pudełka skupiamy się przede wszystkim na wyborze najlepszej jakościowo tektury falistej oraz litej. Dobór jej gramatury oraz rodzaju jest kluczowy, aby osiągnąć zadowalający efekt.

W tym celu jako doświadczony producent opakowań kartonowych oferujemy indywidualne doradztwo, które pozwoli określić potrzebne parametry techniczne oraz rodzaj kartonu. W zależności od potrzeb kształt opakowania i kartony może zostać dowolnie zaprojektowany, aby spełnić wymogi Klienta.

Wykorzystywane surowce – tektura

Pudła trwale łączone to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rynku. Po rozwiązania tego rodzaju sięgają przedstawiciele wielu branż. Głównie jednak takie kartony sprawdzają się w hurtowniach oraz w sklepach zajmujących się wysyłką na duże odległości cięższych artykułów. Ich walory doceniają także dystrybutorzy produktów spożywczych.

Tektura wykorzystana do produkcji kartonów trwale łączonych jest dobierana indywidualnie w zależności od docelowego przeznaczenia produktu. Ze względu na ilość fali rozróżniamy materiał 3, 4 oraz 5 – warstwowy. Możliwe jest także wykorzystanie tektury kaszerowanej, jak też litej.

Tego rodzaju materiał cechuje nie tylko duża wytrzymałość oraz możliwość dowolnej konstrukcji, ale też niskie koszty produkcji. Dzięki temu pudełka trwale łączone są coraz częściej wybieranym produktem aniżeli tworzywa sztuczne.

Ponadto tektura jest także materiałem ekologicznym. Wyprodukowana jeden raz może być używana wielokrotnie. Oddana zaś do recyklingu powróci do produkcji nawet do 7 razy. Kartony są więc rozwiązaniem zarówno ekologicznym, jak i ekonomicznym, wypierające inne produkty.

W celu złożenia zamówienia zachęcamy do indywidualnego kontaktu z firmą. Oferujemy doradztwo w zakresie naszych usług i kartonów. Dzięki czemu dostarczony produkt będzie spełniał Państwa oczekiwania.

 

FEFCO 0601 - pudełka trwale łączone

FEFCO 0606 - pudełka trwale łączone

FEFCO 0615 - pudełka trwale łączone

Zapytanie ofertowe

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij zapytanie ofertowe aby uzyskać informacje.

Nie wiesz jak dobrać opakowanie?

Nie martw się! My wiemy! Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy wybrać odpowiednie do Twoich potrzeb opakowanie.

+48 43 825 30 15

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.