Wyposażenie wewnętrzne – przekładki, wkładki, kratownice kartonowe

Sam karton i opakowanie może czasem nie wystarczyć zwłaszcza w przypadku asortymentu, który nie może się o siebie ocierać. Żeby w pełni zabezpieczyć towar, warto skorzystać z dodatkowego wyposażenia wewnętrznego, które ustabilizuje karton w trakcie transportu.

Wszelkiego rodzaju wkładki, przekładki, czy kratownice kartonowe są dodatkiem do pudełek oraz opakowań i ich ilość może być dowolna. W zależności od potrzeb można ją zwiększać lub zmniejszać. Dzięki temu uzyskamy bezpieczny i w pełni dedykowany produkt.

Kiedy warto wybrać wewnętrzne wyposażenie towaru?

Istnieje wiele rodzai wewnętrznych wypełnień kartonów, które możemy dopasowywać pod względem kształtu oraz rozmiaru. Dlatego po tego rodzaju wyposażenie sięgają przedstawiciele różnych branż. Do najbardziej popularnych należą przekładki, wypełnienia oraz kratownice kartonowe.

Głównym zadaniem wewnętrznego wypełnienia jest stabilizacja i zabezpieczenie towaru. W zależności od wybranego rodzaju mogą one nie tylko amortyzować produkty, ale także chronić przed wilgocią, oddzielać poszczególne warstwy, jak też usztywniać je na palecie, a nawet umożliwić ich sortowanie.

W przypadku asortymentu, który musi być przechowywany pod jednym kątem, tylko wyposażenie wewnętrzne pozwoli nam uzyskać satysfakcjonujący efekty. Dodatkowy materiał tekturowy wypełni pustą przestrzeń w kartonie, co zapobiegnie obijaniu się produktów o siebie oraz ich stłuczeniu.

Z tego powodu wyposażenie dodatkowe pudełek to często wybierana opcja w czasie składowania asortymentów, przechowywanych w delikatnych opakowaniach takich jak szkło. Oddzielenie od siebie produktów znajdzie swoje miejsce również w przypadku branży spożywczej, a także farmaceutycznej, gdzie kluczowe jest, aby poszczególne elementy, były pakowane razem, zachowując jednocześnie odstępy.

Rodzaje wewnętrznych wypełnień

W AM2 Agnieszka Mataśka – producent opakowań kartonowych mogą Państwo zamówić dodatkowe wypełnienie do kartonów w dowolnej ilości, w zależności od potrzeb. Wszystkie elementy produkowane są z biodegradowalnej tektury, której gramatura oraz rozmiar jest dobierany indywidualnie.

W swojej ofercie posiadamy takie wyposażenie wewnętrzne kartonów, jak:

  • wkładki – dla zabezpieczenia asortymentu, poprzez wypełnienie pustej przestrzeni wewnątrz kartonu
  • przekładki – przydatne w celu oddzielenia warstw towaru od siebie
  • wkładki wypełniające – służące amortyzacji oraz ochronie przed wilgocią
  • kratownice – wykorzystywane w celu oddzielenia od siebie kruchego asortymentu

Każde dodatkowe wyposażenie jest dobierane indywidualnie do zamówionego kartonu. Dzięki temu otrzymają Państwo najbardziej stabilny i bezpieczny produkt końcowy, który sprawdzi się w czasie transportu oraz składowania delikatnego towaru. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, w celu uzgodnienia szczegółów zamówienia.

Zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych już ponad 35 lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pudełek tekturowych oraz akcesoriów do opakowań z tektury.

 

FEFCO 0900 - wyposażenie wewnętrzne

FEFCO 0906 - przekładki kartonowe

FEFCO 0920 - kratownice kartonowe

FEFCO 0935 - wkładki wypełniające

FEFCO 0947 - wkładki kartonowe

FEFCO 0970 - wyposażenie wewnętrzne

Zapytanie ofertowe

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij zapytanie ofertowe aby uzyskać informacje.

Nie wiesz jak dobrać opakowanie?

Nie martw się! My wiemy! Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy wybrać odpowiednie do Twoich potrzeb opakowanie.

+48 43 825 30 15

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.