Firma AM Agnieszka Mataśka oferuje klientom opakowania kartonowe z nadrukiem. Na życzenie klienta stosujemy następujące metody – fleksograficzna, sitodrukowa, offsetowa. Do druku wykorzystujemy wyraźne i trwałe farby na bazie wody, które nie powodują degradacji środowiska naturalnego. Opakowania kartonowe z nadrukiem wykorzystywane są najczęściej przez klientów z branży odzieżowej, obuwniczej, farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej czy AGD/RTV (odwiedź podstronę Opakowania dla różnych branż). Są to wszystkie kartony i pudełka, na których można umieścić logo firmy lub wybraną grafikę, niezależnie od tego czy jest to komunikat marketingowy, projekt graficzny, kod QR, kod kreskowy czy zdjęcia samego produktu.

Opakowania i pudełka z wielokolorowym nadrukiem, to rozwiązanie, które jest powszechnie wykorzystywane w przypadku kartonów potrzebnych do zapakowania produktów w celach handlowych. Nadruk na opakowaniu ma na celu informować klienta o jego zawartości i przyciągać jego zainteresowanie zapakowanym produktem. Wysoka jakość tektury i estetycznie wykonany nadruk podkreśla profesjonalizm Twojej firmy. Skorzystaj z dodatkowej przestrzeni reklamowej i zachwyć swoich klientów. Należy pamiętać, że zadbany, ekologiczny karton znacząco wpływa na pozytywny odbiór marki i zwiększa jej rozpoznawalność. Daj się zapamiętać!

Kartony z nadrukiem najwyższej jakości

Opakowania kartonowe z nadrukiem, to oferta, którą polecamy wszystkim tym, którzy potrzebują pudełek doskonałej jakości i o estetycznym wyglądzie. Wykorzystujemy w zależności od życzenia klienta trzy metody nadruku – fleksograficzną, offsetową lub sitodrukową. Nasze nadruki wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dużym stopniem wyrazistości. Są całkowicie bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska naturalnego, ponieważ do ich wykonania korzystamy z ekologicznych farb opartych na bazie wody. Na życzenie klienta, wykonamy zarówno nadruk jednokolorowy jak i wielokolorowy. Dostępne są opcje nadruku matowego lub błyszczącego. Opakowania z nadrukiem wykonujemy zarówno w niewielkich seriach jak i dużych ilościach. Możemy również pomóc w przygotowaniu odpowiedniego projektu nadruku.

Nasze opakowania kartonowe z nadrukiem są z powodzeniem wykorzystywane, jako gotowe pudełka:

  • artykułów spożywczych,
  • artykułów reklamowych,
  • ekspozytorów,
  • prezentów,
  • zabawek i gier,
  • artykułów farmaceutycznych,
  • artykułów papierniczych.

Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych farb z naturalnymi barwnikami pochodzenia roślinnego, które pozostają obojętne dla środowiska i skóry człowieka.

Pełne wsparcie dla naszych Klientów

Z powodzeniem realizujemy niestandardowe zamówienia i odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Do Państwa dyspozycji oddajemy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy służą wsparciem merytorycznym na każdym etapie zamówienia kartonów z nadrukiem.

Nasza firma współpracuje z wiodącymi przedsiębiorstwami transportowymi w Polsce, dzięki czemu gwarantujemy Państwu utrzymanie ciągłości dostaw opakowań kartonowych z nadrukiem i jesteśmy elastyczni w zakresie całego procesu realizacyjnego.

Fleksografia

Fleksografia, zwana także fleksodrukiem to technika druku wypukłego. Cechą charakterystyczną tej formy drukowania jest wykorzystanie wypukłej formy do druku tzw. polimeru oraz ciekłych szybkoschnących farb. Dzięki temu technika ta może być stodowana kiedy podłoże nie jest idealnie równe.

Sitodruk

Rodzaj druku, w którym farbę nakłada się na materiał z wykorzystaniem szablonu. Szablon tworzy utwardzona warstwa światłoczuła, nie przepuszczająca farby – elementem drukującym są nie zakryte oczka, przepuszczające farbę. Sitodruk stosowany jest zarówno do druku jednokolorowego jak i zadrukowań wielokolorowych.

Offset

Odmiana druku płaskiego, w której obraz przenoszony jest z płaskiej formy drukowej na podłoże drukowe (papier) za pośrednictwem cylindra obciągniętego gumą (tzw. obciągu). Druk offsetowy zapewnia bardzo wysoką jakość wykonywanego wyrobu.

Ceny produktów – cennik

Każdy nasz produkt wyceniamy indywidualnie, zależnie od potrzeb klienta i charakterystyki zlecenia. W celu otrzymania wyceny wypełnij formularz lub skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub wątpliwości i udzielimy kompleksowych informacji.

Oferta opakowań kartonowych

Jako doświadczony producent opakowań kartonowych do produkcji wykorzystujemy tekturę falistą dwuwarstwową, trzywarstwową i pięciowarstwową, tekturę litą oraz mikrofalę.

Oferujemy pudełka i kartony szare oraz jednostronnie i dwustronnie bielone, w pełnej gamie gramatur.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty standardowe (opakowania fasonowe i klapowe), niestandardowe (pudełka wielkogabarytowe i kompletne, tzw. set) lub kartony na indywidualne zamówienie. Na opakowaniach umożliwiamy wielokolorowy nadruk oraz kaszerowanie.

Nie wiesz jak dobrać opakowanie?

Nie martw się! My wiemy! Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy wybrać odpowiednie do Twoich potrzeb opakowanie.

+48 43 825 30 15

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.