Firma ZPUH Antoni Mataśka oferuje klientom nadruk na opakowaniach. Na życzenie klienta stosowane są następujące metody – fleksograficzna, sitodrukowa, offsetowa. Do druku wykorzystywane są wyraźne i trwałe farby na bazie wody, które nie powodują degradacji środowiska naturalnego. Opakowania z nadrukiem wykorzystywane są najczęściej przez klientów z branży odzieżowej, obuwniczej, farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej czy AGD/RTV (odwiedź podstronę Opakowania dla różnych branż). Opakowania na których można umieścić logo firmy.

Opakowania z wielokolorowym nadrukiem, to rozwiązanie, które jest powszechnie wykorzystywane w przypadku kartonów potrzebnych do zapakowania produktów w celach handlowych. Nadruk na opakowaniu ma na celu informować klienta o jego zawartości i przyciągać jego zainteresowanie zapakowanym produktem.

Opakowania z nadrukiem, to oferta, którą polecamy wszystkim tym, którzy potrzebują opakowań doskonałej jakości i wyglądu. Wykorzystujemy w zależności od życzenia klienta trzy metody nadruku – fleksograficzną, offsetową lub sitodrukową. Nasze nadruki wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dużym stopniem wyrazistości. Są całkowicie bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska naturalnego, ponieważ do ich wykonania korzystamy z ekologicznych farb opartych na bazie wody. Na życzenie klienta, wykonamy zarówno nadruk jednokolorowy jak i wielokolorowy. Dostępne są opcje nadruku matowego lub błyszczącego. Opakowania z nadrukiem wykonujemy zarówno w niewielkich seriach jak i dużych ilościach. Możemy również pomóc w przygotowaniu odpowiedniego projektu nadruku.

Nasze opakowania kartonowe z nadrukiem są z powodzeniem wykorzystywane, jako gotowe pudełka

  • artykułów spożywczych,
  • artykułów reklamowych,
  • ekspozytorów,
  • prezentów,
  • zabawek i gier,
  • artykułów farmaceutycznych,
  • artykułów papierniczych.

Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych farb z naturalnymi barwnikami pochodzenia roślinnego, które pozostają obojętne dla środowiska i skóry człowieka.

Pełne wsparcie dla naszych Klientów

Z powodzeniem realizujemy niestandardowe zamówienia na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Do Państwa dyspozycji oddajemy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy służą wsparciem merytorycznym na każdym etapie zamówienia kartonów z nadrukiem.

Nasza firma współpracuje z wiodącymi przedsiębiorstwami transportowymi w Polsce, dzięki czemu gwarantujemy Państwu utrzymanie ciągłości dostaw opakowań kartonowych z nadrukiem i jesteśmy elastyczni w zakresie całego procesu realizacyjnego.

Fleksografia

Fleksografia, zwana także fleksodrukiem to technika druku wypukłego. Cechą charakterystyczną tej formy drukowania jest wykorzystanie wypukłej formy do druku tzw. polimeru oraz ciekłych szybkoschnących farb.

Sitodruk

Rodzaj druku, w którym farbę nakłada się na materiał z wykorzystaniem szablonu. Szablon tworzy utwardzona warstwa światłoczuła, nie przepuszczająca farby – elementem drukującym są nie zakryte oczka, przepuszczające farbę. Sitodruk stosowany jest zarówno do druku jednokolorowego jak i zadrukowań wielokolorowych.

Offset

Odmiana druku płaskiego, w której obraz przenoszony jest z płaskiej formy drukowej na podłoże drukowe (papier) za pośrednictwem cylindra obciągniętego gumą (tzw. obciągu). Druk offsetowy zapewnia bardzo wysoką jakość wykonywanego wyrobu.

Ceny produktów

Każdy nasz produkt wyceniany jest indywidualnie. W celu otrzymania wyceny wypełnij formularz lub skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Oferta opakowań

Do produkcji wykorzystujemy tekturę falistą 2-warstwową, 3-warstwową i 5-warstwową, tekturę litą oraz mikrofalę.
Oferujemy opakowania szare oraz jednostronnie i dwustronnie bielone, w pełnej gamie gramatur.

Nie wiesz jak dobrać opakowanie?

Nie martw się! My wiemy! Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy wybrać odpowiednie do Twoich potrzeb opakowanie.

+48 43 825 30 15

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.