Kartonowe pudełka i opakowania teleskopowe

Pudła teleskopowe w przeciwieństwie do opakowań klapowych i fasonowych składają się więcej niż z jednej części. Wieko oraz spód nachodzą na siebie w sposób teleskopowy, tworząc szczelne zamknięcie. Kartony tego rodzaju znajdą zastosowanie w każdej branży, gdzie priorytetem jest bezpieczne zapakowanie danego produktu.

Ich walory estetyczne docenią nie tylko sprzedawcy w sklepach internetowych, ale także w stacjonarnych. Łatwe do złożenia kartony i opakowania będą idealnym wyborem również w przypadku hal produkcyjnych, gdzie tempo oraz dokładność jest na wagę złota. Pudełka teleskopowe, składające się z dwóch dopasowanych do siebie elementów, zmniejszają ryzyko popełnienia pomyłki i usprawniają proces pakowania.

Opakowanie dopasowane do niestandardowych wymiarów

Zdarzają się produkty o niestandardowych wymiarach, których wysyłka oraz przechowywanie może być utrudniona. W takich wypadkach odpowiednie opakowanie to podstawa! Pomoże ono nie tylko zaoszczędzić miejsce w trakcie wysyłki, jak też zabezpieczy produkt przed czynnikami zewnętrznymi. Pudełka na wymiar to skuteczne rozwiązanie dostosowane do unikalnych potrzeb Twojej firmy.

Pudełka i kartony teleskopowe są często wybieranym produktem w wielu branżach. Pozwalają one na szczelne zamknięcie artykułu, nie rezygnując z jego walorów estetycznych. Dzięki czemu mogą być z powodzeniem eksponowane na sklepowych półkach i wciąż przyciągać wzrok klientów.

Efekt ten można osiągnąć dzięki dodatkowej personalizacji oraz użyciu nadruków, które wyróżnią produkt od konkurencji. W tym celu używamy metody offsetowej, fleksograficzną, jak i sitodruku.

Produkcja kartonów teleskopowych

Kartony teleskopowe pozyskuje się z dwóch odrębnych części, które produkuje się tak, aby idealnie do siebie pasowały, umożliwiając szybkie otwarcie oraz zamknięcie. Do ich przygotowania wykorzystujemy wyłącznie surowce w pełni podlegające recyklingowi. Ponadto użyta tektura jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu może być wykorzystywana ponownie wiele razy.

W zależności od zapotrzebowania Klienta, jak i docelowego przeznaczenia kartonów teleskopowych, dobieramy odpowiedni surowiec, uwzględniając takie czynniki jak:

  • rozmiar kartonu
  • parametry techniczne tektury
  • przeznaczenie
  • dodatkowe nadruki oraz wzmocnienia

Dzięki temu przygotowany projekt w spełni oczekiwania i sprawdzi się w docelowych warunkach transportu. Pudła teleskopowe zabezpieczą produkt zarówno w trakcie składowania, jak i wysyłki kurierem. Ponadto możliwość dopasowania tektury, kształtu oraz rozmiaru umożliwi zaoszczędzenie miejsca oraz osiągnięcie ciekawego efektu wizualnego. W tym celu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu złożenia zamówienia i ustalenia dodatkowych parametrów. Indywidualna wycena będzie już zawierała wybór samego rodzaju tektury, jak też umieszczenie nadruku i pozostałe elementy, ustalone w trakcie składania zamówienia.

 

FEFCO 0300

FEFCO 0303

FEFCO 0308

FEFCO 0313

FEFCO 0322

FEFCO 0331

Zapytanie ofertowe

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij zapytanie ofertowe aby uzyskać informacje.

Nie wiesz jak dobrać opakowanie?

Nie martw się! My wiemy! Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy wybrać odpowiednie do Twoich potrzeb opakowanie.

+48 43 825 30 15

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.