Pudełka i opakowania składane z tektury

Pudła i opakowania składane oraz tace tekturowe dają możliwość uzyskania stabilnej konstrukcji dla transportowanego towaru bez konieczności użycia dodatkowych zszywek, kleju, czy też taśmy. Ze względu na swoją budowę i wykorzystanie tylko jednej warstwy tektury falistej lub litej są bardzo wygodne oraz funkcjonalne. Ponadto umożliwiają szybkie zamknięcie oraz złożenie, co ma szczególne znaczenie w wielu branżach.

Pudła składane tekturowe i tace – produkcja

W czym pudła składane są lepsze od tradycyjnych wyrobów z tektury? Przede wszystkim umożliwiają zabezpieczenie produktu w trakcie transportu. Pomimo tego, że składają się tylko z jednej warstwy, ich dno układa się tak, aby utworzyć dwie, a nawet więcej ścian bocznych oraz pokryw. Dzięki takiej specjalnej konstrukcji zabezpieczymy każdy produkt przed czynnikami zewnętrznymi, nie rezygnując przy tym z walorów estetycznych.

W zależności od zamówienia oraz docelowych warunków pudla składane mogą być dodatkowo wzmocnione dzięki wyposażeniu w wewnętrzne klapy. Umożliwią one bezpieczne podparcie składowanego produktu.

Do wyrobu kartonów składanych wykorzystywana jest tektura falista. Ilość warstw jest dobierana indywidualnie, w celu osiągnięcia pożądanej gramatury. Surowiec ten jest nie tylko wytrzymały, ale także całkowicie biodegradowalny. A co za tym idzie może być wykorzystywany wielokrotnie, a oddany do recyklingu, zostanie przerobiony do nawet siedmiu razy.

Zastosowanie pudełek i opakowań składanych kartonowych

Pudła składane odnajdą swoje zastosowanie przy pakowaniu pojedynczych artykułów, które muszą być przetransportowane w bezpieczny sposób. Dlatego też są one powszechnie wykorzystywane jako kartony pocztowe. Łatwe do złożenia oraz elegancko zamknięte, zabezpieczą wysyłany towar.

Z kolei tacki tekturowe umożliwiają składowanie produktów. Dodatkowe wycięcia oraz podparcia oddzielają towary od siebie, ułatwiając do nich dostęp oraz chroniąc w czasie przewożenia. Są one niezastąpione szczególnie w branży spożywczej, jak i w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Dzięki możliwości personalizacji oraz wykonania nadruku metodą fleksograficzną, offsetową oraz sitodruku, każde pudełko składane i tacka tekturowa może być unikalna. Umieszczenia loga, szaty graficznej oraz elementów rozpoznawczych dla danej marki, które mogą być niepowtarzalną wizytówką.

W tym celu zachęcamy do złożenia zamówienia osobiście. Przygotujemy indywidualną wycenę oraz projekt przygotowawczy, dzięki któremu dostosujemy produkt do wyznaczonego celu, zachowując przy tym wszystkie walory jakościowe, jak też estetyczne.

FEFCO 0400

FEFCO 0403

FEFCO 0409

FEFCO 0413

FEFCO 0421

FEFCO 0425

FEFCO 0429

FEFCO 0433

FEFCO 0437

FEFCO 0443

FEFCO 0447

FEFCO 0451

FEFCO 0455

FEFCO 0459

FEFCO 0472

Zapytanie ofertowe

Zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij zapytanie ofertowe aby uzyskać informacje.

Nie wiesz jak dobrać opakowanie?

Nie martw się! My wiemy! Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy wybrać odpowiednie do Twoich potrzeb opakowanie.

+48 43 825 30 15

poczta@opakowania-kartonowe.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.