opakowani na nabiał

W ostatnim czasie możemy zaobserwować coraz częstsze wykorzystanie surowców odnawialnych w opakowaniach na nabiał. Jedną z firm, która intensywnie rozwija tę ideę jest Copy Center z siedzibą w Hajfie, która obecnie dostarcza tekturowe kubeczki do deserów do największej mleczarni w Izraelu.

Innowacyjne pucharki zostały wprowadzone w ubiegłym roku dla marki Yolo (co w slangu młodzieżowym oznacza “you only live once” – “żyje się tylko raz”) producenta puddingów czekoladowych – jednego z najlepiej sprzedających się deserów w kraju.

„Poproszono nas o stworzenie zupełnie nowego pomysłu na opakowanie Yolo, który ma stać się wiodącą marką. Karton wyróżnia się nowoczesną opcją dla opakowań mlecznych i ma zalety ekologiczne w porównaniu z tworzywami sztucznymi. Tektura sprawia wrażenie wysokiej jakości, szczególnie przy wyszukanych efektach wykończeniowych, takich jak tłoczenie i folia, które widzimy w kubeczkach dla Yolo. Wprowadzenie było bardzo udane i przekroczyło oczekiwania wszystkich „, mówi Uri Drori, dyrektor generalny Copy Center.

Od tego czasu firma konsekwentnie zwiększa ilość zamówień i zamienia więcej produktów z plastikowych na tekturowe. Copy Center odpowiednio zainwestowało w produkcję, projektowanie i obsługę, aby sprostać wysokim wymaganiom w zakresie dostaw, bezpieczeństwa i jakości firm spożywczych.

„Wierzymy, że opakowania na żywność na bazie tektury będą dla nas motorem wzrostu, dlatego zainwestowaliśmy w najnowsze maszyny, jak również najnowocześniejszy druk, cyfrową technologię cięcia i foliowania. Kubki mogą być wykonane w różnych kształtach i rozmiarach i mogą być używane również w wielu innych produktach, takich jak lody, płatki śniadaniowe i zupy” mówi Drori. Według niego, opakowanie to sprawdza się doskonale. Ma dobrą wytrzymałość, odkształcalność i wynik drukowania, a maszyny działają bardzo sprawnie.

Jeśli szukasz ozdobnych kartonów skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz .

Grafiki: unsplash.com

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.