pudełko na prezent

Ślub, chrzciny, Boże Narodzenie czy jubileusze – co łączy te okazje? Prezenty. Kiedy mamy już kupiony lub przygotowany podarunek, warto go elegancko opakować. Z pomocą przychodzą nam producenci opakowań kartonowych, których pudełkowy asortyment poszerza się z roku na rok.

Niech zachwyci już samo opakowanie!

Niektórzy wychodzą z założenia, że już opakowania prezentów powinny być nie mniej zachwycające i pomysłowe niż sam podarunek. Nie podlega dyskusji, że pudełko powinno być wykonane elegancko i estetycznie. Coraz częściej decydujemy się nabyć gotowe opakowania lub zamawiamy usługę pakowania w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach. Sklepy z gotowymi rozwiązaniami oferują szeroki wybór pudełek. Mogą być one gładkie lub pokryte nadrukiem albo wielobarwną grafiką. Dostępna jest także technika wytłaczania pod wpływem wysokiej temperatury, dzięki czemu nasze opakowanie na prezent będzie charakteryzować się niezwykle ekskluzywnym wyglądem. Pudełka prezentowe mogą być także pokryte skórą, bibułą czy atłasem. Opakowanie prezentowe może zawierać odpowiednie wypełnienie: z papieru dekoracyjnego, rafiru czy też gąbki wyciętej dokładnie pod kształt darowanego przedmiotu.

Pudełko szyte na miarę

Aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom firmy zajmujące się handlem opakowaniami prezentowymi dbają o jak największą różnorodność oferty. Dostępne są już opakowania typowo pod butelkę, opakowania płaskie na odzież (zwłaszcza koszule), opakowania na listy lub karty podarunkowe, niestandardowe opakowania pięcio- lub sześciokątne, opakowania z okienkiem, opakowania okrągłe, owalne czy też w kształcie serca. Producenci też umożliwiają opcję zamówienia pudełka na wymiar, spersonalizowane pod konkretne wymagania dotyczące kształtu, wzorów czy materiału.

W chwili obecnej hitem są gładkie opakowania na prezenty w naturalnym kolorze, które nie tylko kojarzą się z ekologię, ale również wykonane są w trosce o środowisko.

Jeśli szukasz ozdobnych kartonów skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz .

Grafiki: unsplash.com

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.