Eco-amp to seria designerskich wzmacniaczy głośników stworzonych z myślą o właścicielach urządzeń mobilnych Apple iPhone oraz iPad. Wykonane z ekologicznego kartonu akcesoria są godną alternatywą dla kosztownych i nieporęcznych stacji dokujących.

Kartonowe akcesoria Eco-amp - wzmacniacz głośnika

Wzmacniacz z kawałku ekologicznego kartonu

Kartonowe akcesoria Eco-amp po raz pierwszy pojawiły się na zagranicznym rynku dwa lata temu. Od tego czasu powstały dwa wzmacniacze, które są kompatybilne m.in. z:

  • Apple iPhone 4, 4S, 5, 5 oraz najnowszym iPhone 6 Plus,
  • Apple iPad Mini,
  • Apple iPad Air,
  • Apple iPad,

a także wieloma konkurencyjnymi produktami marek: Samsung, Amazon, Microsoft, Sony i Motorola.

W tej chwili akcesoria Eco-amp są dostępne wyłącznie na rynku amerykańskim.

Arkusz kartonu do złożenia w mini gramofon

Wzmacniacze głośników do urządzeń mobilnych Eco-amp przypominają nieco klasyczne gramofony z połowy lat ’60 i ’70. Osoby, które zdecydują się na zakup jednego ze wzmacniaczy (osoba seria dla smartphone’ów oraz tabletów) otrzymują niewielki arkusz kartonu, z którego składają akcesorium.

Kartonowe akcesoria Eco-amp - wzmacniacz głośnika

Producent zapewnia, że wszystkie produkty Eco-amp zostały wykonane z trwałej, w 100% ekologicznej tektury z odzysku makulatury.

Ile kosztują wzmacniacze Eco-amp?

Zgodnie z aktualnym cennikiem dostępnym w sklepie www.eco-made.com/store – niezależnie od urządzenia – każdy wzmacniacz to koszt 10 dolarów.

Projektanci zadbali o oryginalne wzornictwo oraz kilkanaście wzorów fakturowych i kolorystycznych (przynajmniej 24 wzory drukowane ekologiczną farbą na bazie soi).

Wbrew pozorom, Eco-amp nie są akcesoriami jednorazowego użytku; mogą być wielokrotnie składane i rozkładane w miarę potrzeb. Każdy ze wzmacniaczy bazuje na trwałych kartonowych zatrzaskach – do ich produkcji nie wykorzystuje się klejów, ani jakiejkolwiek innej chemii. W każdym zestawie znajdują się dwa wzmacniacze.

Przedstawiciele Eco-amp zapewniają, że ich produkty są w pełni degradowane.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.