Czy zwykłe kartonowe pudełko może być niezwykłe? Oczywiście – jeśli przejdzie przez ręce pani Ewy Mikucińskiej.

Ewa Mikucińska jest artystą plastykiem, na co dzień mieszającym za granicami Polski. Z kartonowych opakowań, płatów tektury czy kolorowych gazet, które większość z nas wyrzuciłaby na śmietnik, ona tworzy wspaniałe dzieła. Wśród prac pani Ewy znajdują się interesujące kartonowe rzeźby przedstawiające cudowne drzewka, które ozdobione kolorowymi skrawkami papieru prezentują się niesamowicie. Wartymi uwagi są także wykonane z tektury, papieru i różnych dodatków czarodziejskie teczki, które po otworzeniu zmieniają się w pięknie wyposażone pokoiki dla lalek.

Jednym z ciekawszych projektów pani Ewy Mikucińskiej są niepowtarzalne opakowania. W jej dłoniach zwyczajne kartonowe pudełka zmieniają się w pełne ryb jeziora czy ukwiecone łąki, a papier w połączeniu z kartonem i sznurkiem tworzy cudowne, ukwiecone kosze. Warto przy tym wspomnieć, że każde z tych małych dzieł sztuki można wykorzystać również w praktyce, jako opakowanie prezentów.

20 lipca pani Ewa odwiedziła naszą firmę i została jednym z naszych klientów. Mamy nadzieję, że również nasze zwyczajne opakowania w jej dłoniach zmienią się w prawdziwe dzieła sztuki.

Prace można obejrzeć na https://www.flickr.com/photos/claraorganicscom/

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z portalu użytkownik wyraża na to zgodę.